EMDR BOX Terapi Asistanı Ürünleri

  1. EMDR BOX U1

EMDR BOX U1: Ana Cihaz:

Cihaz kullanıcıların taleplerine göre gri ve siyah renk alternatifleri bulunmaktadır. Ana cihazımız; titreşim, ses şiddeti ve bilateral uyarımın frekansını ayarlayan 3 farklı ayar kanalı barındırmaktadır. Diğer makinelerde iki el kullanımını zorunlu kılan yuvarlak ayar kanallarının aksine yukarı-aşağı doğrusal ayar kanalları ile tek elle kullanıma ve terapi esnasında terapistin daha konforlu şekilde ayar yapabilmesine uygun hazırlanmıştır.

Cihazımızda terapi sırasında seansın bölünme riskini en aza indirmek için seans öncesinde pil durumuna göre hazırlık yapılabilmesi için bir adet pil göstergesi eklenmiştir. Pil düzeyi kritik aşamaya düştüğünde, cihazı çalıştırdığınızda pil göstergesi kırmızı yanmakta, pil düzeyi yeterli ve verimli düzeyde olduğunda ise pil yeterli anlamına gelecek şekilde yeşil ışık yanmaktadır.

‘EMDR Box Terapi Asistanı’ ürünümüzde titreşim, ses şiddeti ve bilateral uyarımın frekans ayarlarının hassaslık derecesi diğer benzer ürünlere göre arttırılmıştır. Aşama aşama azalıp artmaksızın, ayar kanalında yapacağınız en ufak değişiklik dahi ürünün kullanım etkisinde istenen etkiyi ince hassaslıkla yapmaktadır.

EMDR BOX U1 Titreşimler:

EMDR Box Terapi Asistanı U1 titreşimleri sağlamlık, kullanışlılık ve düşük ses düzeyi açısından özel olarak çalışılmıştır. Kutunun ön ve arka yüzeyi terapistlerin kurum veya derneklerinin logolarını bastırmalarına uygun şekilde sunulmuştur. Ek olarak titreşim ve göz hareketlerini birlikte kullanmak isteyen terapistlerin ihtiyacına uygun şekilde titreşim bölümlerinin uçlarındaki ışıklı göz hareketi ledleri sayesinde, danışana dilendiği taktirde ek bir bilateral uyarım olarak göz hareketlerini aynı anda kullanmalarına izin vermektedir.

EMDR BOX U1 Kulaklıklar:

Boyu ayarlanabilir ergonomik yapısı ve yumuşak süngeri ile danışan konforunu son derece arttıracak şekilde hazırlanan EMDR Box U1 kulaklığı, klinikte terapist-hasta konforunu sağlayacak şekilde ve danışan-terapist arasındaki mesafeyi ayarlamaya uygun şekilde ek uzatma aparatı içermektedir.

emdrbox-black-logo-100

GENÇ BT Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi elektronik, yazılım ve web konusunda hizmet veren bir bilişim şirketidir. Bu işe ilk kez bir danışan olarak EMDR’ı deneyimleyen bir ekip ile 3 yıl önce fikir aşamasında ortaya çıkan EMDR-BOX Terapi asistanınız, uzun ar-ge ve pilot çalışmaları neticesinde EMDR Terapisti danışmanlarının önerileri doğrultusunda GENÇ BT çatısı altında değişim garantili olarak satışa sunulmuştur.

Copyright by Genc BT 2019. All rights reserved.

Open chat
1
Scan the code
Merhaba