Dünyanın İlk Dokunmatik Emdr Cihazı

Emdrbox Touch Lightbar

Dokunmatik Ekran

1000 lerce terapistimizden aldığımız yüzlerce geri bildirim sonucunda dokunmatik ekran talebini karşılamak için kolları sıvadık ve işte sonuç; İlk dokunmatik Emdr cihazını yapmanın gururunu yaşıyoruz.Nereden şarj edebilirim?

Cihazınızı sadece prizden değil bilgisayarınızdan, modeminizden usb girişe sahip tüm cihazlardan da şarj edebilirsiniz. Merak etmeyin cihazın ve sizin güvenliğiniz için tüm önlemleri aldık.Micro-USB Şarj Cihazı

Hiçbir yerde bulamayacağınız şarj cihazları yerine her evde ofiste kolaylıkla bulabileceğiniz Micro-USB şarj cihazı ile Emdrbox Touch Lightbar cihazını kolaylıkla şarj edebilirsiniz.


7 Saat Pil Kullanım Süresi

Dokunmatik ekranlı olmasına rağmen pil kullanım süresini tam 7 saate çıkarttık. Eğer isterseniz 14 saate de çıkartabiliriz.


Tur – Set Sayısı

Otomatik dur özelliği ile tur sayısının sabitleyebilirsiniz. Anlık olarak kaçıncı sette olduğunuzu görebilirsiniz. Sizin sabitlediğiniz tur sayısı tamamlanıp otomatik olarak durduktan sonra set sayınız yüklecektir.

256 Farklı Renk Seçeneği

Terapistin ve danışanının zevkine göre tam 256 farklı renk seçeneği tüm ara renkleri dokunmatik ekran üzerinden rengi görerek seçebilirsiniz.Parlaklık Ayarı

Terapinin yapıldığı ortama ve danışanınızın hassasiyetine göre istediğiniz parlaklık ayarını dokunmatik ekranın üzerinden seçebilirsiniz.


Hız Ayarı

Lightbardaki ışık hızını dokunmatik ekran üzerinden yüksek hassasiyet ile ayarlayabilirsiniz.


emdrbox-black-logo-100

GENÇ BT Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi elektronik, yazılım ve web konusunda hizmet veren bir bilişim şirketidir. Bu işe ilk kez bir danışan olarak EMDR’ı deneyimleyen bir ekip ile 3 yıl önce fikir aşamasında ortaya çıkan EMDR-BOX Terapi asistanınız, uzun ar-ge ve pilot çalışmaları neticesinde EMDR Terapisti danışmanlarının önerileri doğrultusunda GENÇ BT çatısı altında değişim garantili olarak satışa sunulmuştur.

Copyright by Genc BT 2019. All rights reserved.

Open chat
1
Scan the code
Merhaba